داستان ما

داستان شکل گیری اولیه هلدینگ آهن مجد، به فردی بنام مجدالدین رضا که در راه دفاع از آب و خاک این وطن شهید شدند، برمی گردد. شهید مجدالدین رضا، با اعتقادی مسئولیت پذیر و وطن پرست گام در مسیر دفاع از حق برداشت و این روحیه، زمینه ساز فعالیت مستمر در راه سازندگی این کشور توسط بازماندگان شهید شد. هلدینگ آهن مجد با این نگاه پا به عرصه وجود نهاد.

 

شهید

مجدالدین رضا

از راه اندازی تا توسعه و فروش

نقطه شروع هلدینگ آهن مجد جدای از پیشینه بلند فعالیت چند نسل گذشته موسسین آن در حوزه آهن کشور به سال های اولیه دهه ۸۰ برمی گردد. مسیری که تا کنون ادامه داشته و با قدرت رو به جلو در حرکت است. مسیری که خلاصه آن در این جمله ختم می شود: در کسب و کار دنیای امروز که اطلاعات ، تکنولوژی و منابع مالی در دسترس همگان قرار گرفته است، هلدینگ آهن مجد، در تلاش است تا با بکارگیری صحیح نیروی انسانی متخصص، ارتباط موثر با فعالیت اقتصادی این حوزه و تلاش برای برطرف کردن نیازهای کارخانجات فولادی، سهمی در پیشرفت، شکوفایی و گرداندن چرخ اقتصادی کشور داشته باشد.

تامین و تهیه

این نگاه و گام های استوار تنها معطوف به حوزه فروش نبوده و با نگاه علمی داشتن به حوزه آهن، تلاشی در جهت انجام مسئولیت های اجتماعی خود نیز برمی‌دارد. در همین راستا، محصولات بالادستی زنجیره فولاد، همچون سنگ آهن، کنسانتره و گندله، توسط شرکت آهن مجد فراز و از سویی دیگر، فروآلیاژها و محصولات میانی، همچون آهن اسفنجی و شمش فولادی به وسیله شرکت آهن مجد ایرانیان و محصولات فولادی از قبیل میلگرد، تیرآهن و…از طریق شرکت راد ایرانیان در اختیار کارخانه های معتبر فولادی و مصرف‌کنندگان محترم کشور قرار می‌گیرد.  در کنار این فعالیت ها، برگزاری همایش های علمی حوزه سنگ آهن و فولاد از جمله کارهای برجسته و مهم در مسیر مسئولیت های اجتماعی هلدینگ آهن مجد می باشد. مفتخریم که سالیان متمادی است با صداقت، در کنار شما هستیم

اعضای هیات مدیره

اعضای پنل 1

آقای مجید رضا
موسس و رئیس هیات مدیره هلدینگ‌مجد

اعضای پنل 1

آقای‌محمدرضا‌نظری
مدیرعامل شرکت آهن‌مجد فراز

اعضای پنل 1

خانم مرجان رضا
نائب رئیس هیات مدیره آهن‌‌مجد فراز

اعضای پنل 1

آقای رجا رضا
مدیرعامل شرکت آهن‌مجد‌ایرانیان

اعضای پنل 1

آقای غفور اکرمی راد
مدیرعامل شرکت آهن‌رادایرانیان

شرکت‌های زیرمجموعه

آهن مجد فراز

آهن مجد فراز

تامین مواد اولیه کارخانه های فولادی سنگ آهن، کنسانتره، گندله

اطلاعات بیشتر

آهن مجد ایرانیان

تامین مواد میانه کارخانه های فولاد آهن اسفنجی، شمش فولادی

اطلاعات بیشتر

آهن راد ایرانیان

عرضه محصولات فولادی تیرآهن، میلگرد، …

اطلاعات بیشتر

گواهینامه‌ها

گواهینامه

ISO9001

گواهینامه

ISO9002

عضو انجمن

تولیدکنندگان فولاد کشور

مراقب افراد سودجو باشید!

شرکت آهن مجد دارای سابقه‌ی درخشان در حوزه فولاد و تامین مواد اولیه کارخانجات فولادی، با کسب رکوردهای مختلف، همچنین تاییده و تقدیرنامه های متعدد، از سال گذشته در راستای توسعه فعالیت‌های خود نسبت به راه اندازی شعبه یزد اقدام نموده و با تمرکز بیشتر در این حوزه، موفق شد در دوره ای کوتاه، جلسات متعددی با فعالان حوزه فولاد از معادن گرفته تا کارخانجات مهم برگزار نماید.

متاسفانه مطلع شدیم افرادی سودجو؛ با سوءاستفاده از نام این شرکت،نسبت به برگزاری مذاکرات تجاری و خرید و فروش محصولاتی اقدام نموده اند که این تخلفات؛ از مجاری قانونی در حال پیگیری می باشد. در این راستا، اعلام می‌گردد مجموعه آهن مجد هیچ نماینده‌ای خارج از لیست کارشناسان موردتایید شرکت نداشته و موکدا اعلام می‌دارد تمامی جلسات و معاملات با حضور مدیران و مسئولان «مجموعه آهن مجد» صورت گرفته و هر نوع مذاکره و قرارداد با افراد غیر، ارتباطی با این مجموعه نداشته و شامل تعهدات این شرکت نخواهد بود.

به منظور ارتباط با مجموعه شرکت‌های آهن مجد؛ در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۶۰۸۰۰۰ و یا ایمیل info@majdsteel.com در تماس باشید؛ اطلاعات بیشتر و همچنین مشخصات کامل کارشناسان حقیقی موردتایید شرکت جهت رایزنی‌های تجاری؛ در لینک زیر قابل مشاهده است.